س10242017

Last updateس, 11 جولای 2017 4pm

9438

Back شما اینجا هستید: Home تالار بورس آموزش های متفرقه بورس ایران ترفند های بازار بورس

مديريت سبد سهام در اوراق بهادار با كنترل ورشكستگي

هر سرمایه‌گذاری که در بازار اقدام به سرمایه‌گذاری می‌کند از سرمایه‌گذاری صورت گرفته مقدار مشخصی بازده (سو044د) انتظار دارد و در مقابل مقدار مشخصی هم ریسک (عدم دستيابي به بازده مورد نظر) را به جان می‌خرد. در خصوص هر تصمیمی كه در خصوص سرمايه‌گذاري در هر بازار صورت می‌گیرد، پيوند بسيار تنگاتنگي بين ريسك و بازده هر یک از سرمايه‌گذاری‌ها وجود دارد

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1587

چند سهم در سبد سرمایه‌گذاری خود نگه داریم؟

وارن بافت جمله معروفی دارد که می‌گوید: «تخم‌مرغ‌های خود را در سبدهای 047مختلف قرار ندهید. همگی را در یک سبد بگذارید اما از آن به خوبی مراقبت کنید!» اگر فکر می‌کنید شما هم به خوبیِ وارن بافت می‌توانید تخم مرغ‌های خوب را شناسایی کنید و از سبد تخم مرغ­‌ها به خوبی مراقبت کنید شاید خواندن آنچه در ادامه می‌آید چنگی به دل نزند. اما اگر قبلا سبد تخم مرغ‌هایتان را از صدرا و آرین و قندی‌ها و بترانس پر کرده اید، لازم است به تنوع بخشی یا همان diversification توجه بیشتری کنید.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1622

7 متغير پيش‌بيني بازده سهام

بررسی 7 متغير پيش‌بيني بازده سهام :  بطور کلی شناسايي شاخص‌هاي مهم براي سطح بازده مورد انتظار سهام يكي از مسائل مهم049 در علوم مالي نوين است. ثروت سهامداران به دو عامل ريسك و بازده بستگي دارد.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1878

چهار ويژگي‌ اساسي اطلاعات را مفيد و قابل اتكا مي‌كند

چهار وr4يژگي‌ اساسي اطلاعات را مفيد و قابل اتكا مي‌كند:

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1791

توصیه‌هایی برای سرمایه‌گذاری در بورس

زندگی بشر و فعالیت‌های او همواره با پیامدهای r6مختلفی همراه است و اتفاقات جزء لاینفک زندگی است. به همین دلیل، هر کس، بر اثر دانش و تجربه‌ی خود، راه‌های مقابله با اتفاقات و کم‌کردن زیان‌های ناشی از آن را پیدا کرده و در زندگی به کار می‌گیرد.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1647

یک فرمول ساده برای خرج کردن پول‌هایتان

براي تقويت قواي ذهني و افزايش توانايي‌هايتان و براي اينكه بيشترr8 بياموزيد و رشد كنيد، مبلغي درنظر بگيريد. با اين كار موقعيت‌ها و فرصت‌هاي جديدي پيش رويتان قرار خواهد گرفت و به موفقيت‌ها و پيشرفت‌هاي بيشتري دست پيدا خواهيد كرد.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1707

 
 video-blog-tin

 The Most comprehensive of Forex Trading Course

exness.ir banner 120 600

pack

register-now

impor-annonc

 
 
140-70